„…dzieci lubią misie”, czyli Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole.

Nie sposób chyba wyobrazić sobie dzieciństwa bez ukochanego misia. Pluszowy przyjaciel rozumie wszystko i o nic nie pyta. Jest powiernikiem najskrytszych pragnień i zna wszystkie sekrety. Wspiera, pociesza, dodaje sił. Nie dziwi więc, że święto Pluszowego Misia jest dniem, o którym dzieci pamiętają każdego roku.
24 listopada 2023r. w naszej szkole uczniowie obchodzili właśnie święto ulubionego pluszaka. Każdy mógł przynieść go do szkoły i wspólnie z misiem uczestniczyć w lekcjach.
W ramach obchodów tego miłego święta przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z opiekunami wykonali pamiątkowe zdjęcia w poszczególnych klasach. Odbyły się także konkursy: na przyniesienie największego i najmniejszego misia oraz na największą ilość przyniesionych przez klasę pluszaków. Klasa 5b zwyciężyła pod względem ilości przyniesionych pluszaków, uczniom towarzyszyły w klasie 58 misie. Największe pluszaki przynieśli do szkoły: uczennica klasy 6b Paulina Deska i jej kolega z klasy Antoni Sobieraj, ich towarzysze mierzyli po 176cm. Najmniejsze misie należały do uczennicy klasy 4a Martyny Łuszczyk i Matyldy Tomalskiej z klasy 6b i miały one po 3cm.
Co prawda kolejne święto misia dopiero za rok, jednak z całą pewnością nasze misie nie będą czuły się samotne. Przecież z miłości do misiów nigdy się nie wyrasta…
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! Samorząd Uczniowski z opiekunami.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.