Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek

6 listopada 2023 roku w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Karolina Ponicka i  Julia Nierobiś oraz  uczennica klasy VI b Jagoda Trybuła w pięknych, kolorowych przebraniach współorganizowały obchody tego magicznego dnia w  klasach edukacji wczesnoszkolnej.

           Odbyły się zajęcia w poszczególnych klasach: prezentacja postaci z bajek, zagadki, quizy, zdjęcia, konkursy.

W II części uczniowie  klasy Ia,  IIa, IIb, IIIa, IIIb w pięknych przebraniach przechadzali się po szkolnych korytarzach, prezentowali sylwetki bohaterów ulubionych bajek i legend. Przeprowadzony został międzyklasowy Konkurs na „Bajeczną Klasę”. Najwięcej punktów i tym samym czołowe miejsca w Szkolnym Konkursie zajęły klasy:

I miejsce – klasa Ia
II miejsce – klasa IIIa i IIIb
III miejsce – klasa IIa i IIb

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich z wielkim zaangażowaniem wcielili się w bajkowe postaci oraz wykazali się dużą wiedzą na temat znanych bajek. W szkole w tym dniu panowała bajkowa atmosfera.

                                                                                                         Dziękujemy wszystkim uczniom z klasy Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb,
                                                                       którzy przygotowali piękne przebrania i przedstawili bohaterów ulubionych bajek.
                                                                                                                                  Małgorzata Antosiewicz,  Kamila Wieczorek

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.