Mistrzostwa Częstochowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Nasza szkoła niezmiennie od wielu lat jest liderem wśród szkół biorących udział w Mistrzostwach Częstochowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W tym roku Siódemka również nie miała sobie równych i to, aż w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsze miejsce wywalczyły dziewczyny w ramach igrzysk dzieci, dziewczyny w ramach igrzysk młodzieży szkolnej oraz chłopcy w ramach igrzysk dzieci. Niewiele do zwycięstwa zabrakło chłopcom starszym. Po pięknej, sportowej walce minęli metę na drugim miejscu. Wszystkie drużyny zakwalifikowały się do etapu powiatowego. W tym roku na zawodach nasza szkoła miała podwójne wzmocnienie ponieważ w kategorii igrzysk dzieci wystawiliśmy podwójne składy, które również wykazały się wolą walki i znakomitą formą. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap. Skład drużyny w ramach igrzysk dzieci: Jagoda Trybuła, Paulina Deska, Anastazja Osowska, Magdalena Grzyb, Lilianna Wysocka, Amelia Młynarczyk, Mateusz Pędziwiatr, Wiktor Wala, Miłosz Piasecki, Jakub Osowski, Mikołaj Cubała, Aleksander Drewnik, Matylda Tomalska, Maja Rozbicka, Hanna Świerczyńska, Julia Bińczyk, Natalia Kowalik, Wiktoria Męcik, Ignacy Całko, Filip Męcik, Bartłomiej Pianka, Jakub Tran Thanh, Antoni Sobieraj, Marcin Górecki. Skład drużyny igrzysk młodzieży szkolnej: Emilia Majewska, Maja Gradoń, Weronika Mermer, Antonina Wąsik, Martyna Milczarek, Julia Jakóbczyk, Adrian Jargosz, Maksymilian Churas, Jan Matyjaszek, Eryk Staniec, Patryk Sojda, Daniel Stolarczyk. 

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.