Bieg Rodzinny Zabieganych

To było prawdziwe sportowo-rodzinne wydarzenie. Na promenadzie Niemena, na linii startu w swoich kategoriach wiekowych stanęła siódemkowa ekipa młodych biegaczy. Naszych uczniów wspierali najwierniejsi kibice – rodzice. Doping i atmosfera przyprawiała o zawrót głowy, co na pewno przyczyniło się osiągnięć sportowców. Wyniki zawodów: Kamila Kubik 2a – III miejsce, Ignacy Całko 6b – II miejsce, Jagoda Trybuła 6b – I miejsce, Paulina Deska 6b – III miejsce, Emilia Majewska 8a – I miejsce, Bartek Habrowski 4b – III miejsce, Julia Gradzik 4b – II miejsce. W tym dniu najważniejsza była dobra zabawa i fakt, że pomimo wolnej niedzieli nasi uczniowie, ich rodzicie i nauczyciele, tak licznie uczestniczyli w sportowej imprezie. Przysłowiową wisienką na torcie był bieg na obcasach z „siatami”, w którym również mieliśmy swoje reprezentantki 😁. Pani Katarzyna Deska i Joanna Trybuła koncertowo poradziły sobie na trasie biegu. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.