23 czerwca odbyła się akademia kończąca kolejny rok szkolny 2022/2023.

Zakończenie roku szkolnego to czas radości, pozytywnych emocji, ale także chwila refleksji dla absolwentów, dla których to spotkanie stało się ostatnią uroczystością w naszej szkole. Na początku glos zabrała pani dyrektor Joanna Ziółkowska – Nowak. W pięknych słowach zwróciła się do uczniów, absolwentów, życząc, by nadchodzące wakacje, ale też dalsze etapy edukacji przyczyniły się do pogłębiania zainteresowań, wzmacniania talentów i realizacji marzeń. Nauczycielom i rodzicom podziękowała za wspieranie i zachęcanie młodych ludzi do nieustannego rozwoju oraz towarzyszenie im w chwilach sukcesów i porażek.
Uczniowie klas ósmych podziękowali pani dyrektor Joannie Ziółkowskiej – Nowak oraz pani dyrektor Annie Nylec, nauczycielom i wychowawcom za nieustającą opiekę i troskę oraz cierpliwość i wyrozumiałość. Emilia Majewska z klasy siódmej pożegnała koleżanki i kolegów, życząc im, by cieszyli się przyszłymi sukcesami, a nie zrażali niepowodzeniami. Dedykowała im piosenkę pt. ”Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”, którą w piękny i wzruszający sposób zaśpiewał Franek Ciekot.     Następnie obejrzeliśmy zabawną scenkę pt. ”Dzień z życia ucznia” w wykonaniu uczniów klasy 4b oraz rewelacyjny (jak zawsze) występ szkolnych cheerleaderek przygotowany przez panią Żanetę Trąbczyńską.
Uroczystość nie mogła się odbyć bez rozdania świadectw i nagród tym uczniom, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęli celujące wyniki w nauce.
Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Wracajcie we wrześniu pełni sił i chęci do nauki.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.