Dzień Dziecka w klasie I

W czwartek 1 czerwca 2023 r. klasy pierwsze uczestniczyły w wycieczce do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Uczniowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie muzyczne pt. „Trzy świnki” na podstawie opowiadania Jakuba i Wilhelma Grimm. Głównym celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań kulturą, sztuką poprzez bezpośredni kontakt z teatrem, aktorem. Ta radosna, dynamiczna i rozśpiewana bajka sprawiła, że nikt na widowni się nie nudził, a dzieci podążały klaskaniem, tańcem za muzyką. Dzieci oglądając spektakl doświadczały wielu przeżyć, a przygody bohaterów wywoływały wiele emocji. Pobyt w teatrze sprawił, że dzieci mogły na żywo obejrzeć grę aktorów. Uśmiechnięte buzie oraz gromkie brawa po spektaklu były z pewnością dowodem na to, że prezent na Dzień Dziecka udał się.

Monika Musiał, Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.