Zawody pływackie „Umiem Pływać”

31 maja na pływalni Krytej przy Miejskim Domu Kultury w Częstochowie odbyły się zawody pływackie uczniów klas III ( biorących udział w  zajęciach  Powszechnej Nauki Pływania w roku szkolnym 2022/2023). Nasza reprezentacja liczyła 12osób: Gabriela Jura, Julia Gradzik, Natalia Szewczykowska, Natalia Kowalik, Nadia Kuligowska, Jakub Górecki, Dominik Ruciński, Jakub Ślusarek, Kamil Torchalski, Oliwier Brzeźniak, Bartłomiej Pianka, Jakub Golibroda.

Najlepiej spisała się Natalia Szewczykowska wygrywając w stylu dowolnym na 25metrów w czasie 19.37 Julia Gradzik zajęła IV miejsce w stylu grzbietowym, a  Jakub Górecki w tym samym stylu był VI.

Sztafeta 4x25metrów zajęła 5 miejsce w składzie: Natalia Szewczykowska, Julia Gradzik, Natalia Kowalik i Jakub Ślusarek.

W zawodach brało udział ponad 18 szkół i prawie 200 uczniów.

Ogromne brawa dla naszej reprezentacji !

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.