NIEZWYCIĘŻONA SIÓDEMKA !!!

Wspaniałe wieści dotarły do nas ze stadionu miejskiego w Częstochowie. Reprezentacja dziewcząt i chłopców zdobyła pierwsze miejsce w czwórboju lekkoatletycznym, który odbył się w naszym mieście. Ten niesamowity wynik dał im awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w najbliższy wtorek w Czeladzi. W czwórboju lekkoatletycznym szkoły z całej Częstochowy rywalizowały w czterech konkurencjach: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu na 60 i 600m. Reprezentacja SP 7 pokazała się doskonale w każdej z tych dyscyplin, zdobywając cenne punkty dla swojej szkoły. W skoku w dal reprezentanci pokazali wydajność techniczną i siłę. Rzut wyróżniał się z precyzją i determinacją. W biegu na 60 i 600 metrów nasi uczniowie okazali się najszybsi i najbardziej wytrzymali. Awans do finału wojewódzkiego to doskonała okazja, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoje możliwości, konkurując z najlepszymi zespołami z innych szkół województwa śląskiego.
Wygrana to nie tylko zaszczyt dla uczniów, ale także dla nauczycieli, którzy wspierają ich podczas treningów i zawodów.
Życzymy, aby determinacja i zaangażowanie naszej drużyny przyniosła jeszcze więcej powodów do dumy i radości!
Skład reprezentacji dziewcząt:
Emilia Majewska, Zuzanna Pietrasińska, Maja Gradoń, Weronika Mermer, Amelia Młynarczyk, Paulina Deska, Jagoda Trybuła
Skład reprezentacji chłopców:
Mateusz Pędziwiatr, Wiktor Wala, Ignacy Całko, Miłosz Piasecki, Jakub Osowski, Natan Kantorysiński.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.