WIOSNA, ACH TO TY…

Wiosna to doskonała okazja do tego, by trochę się uśmiechnąć i obudzić z zimowego marazmu.   21 marca, zgodnie z tradycją obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny.  Impreza szkolna pt. „Wiosenne porządki” została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z opiekunami.

Uczniowie w kolorowych, wiosennych przebraniach, nauczyciele w strojach zimowych, jednak wszyscy w radosnych nastrojach zebrali się w hali sportowej, gdzie odbyło się „przejęcie władzy” przez Panią Wiosnę – przewodniczącą SU Zuzannę Wieczorek od Pani Zimy – Pani Dyrektor Joanny Ziółkowskiej – Nowak.

Podczas integracyjnych zabaw ruchowych uczniowie razem z nauczycielami bawili się doskonale przy wspaniałym dopingu koleżanek i kolegów ze swoich klas. Odbył się także wiosenny pokaz mody, gdzie chętni uczniowie zaprezentowali przygotowane przez siebie stroje. Na zakończenie można też było się rozruszać przy muzyce tańcząc znane układy, takie jak macarena czy belgijka.

Z całą pewnością tak spędzony Pierwszy Dzień Wiosny pozostanie w pamięci na długo, a dobra zabawa i wspaniałe humory dadzą początek na lepsze jutro. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę – Samorząd Uczniowski z opiekunami.

Pierwszy Dzień Wiosny 2.mp4

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.