Dzień pluszowego misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole również obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mogli przebrać się lub przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole oraz uchronił od odpytywania.  Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wykonali pamiątkowe zdjęcia w poszczególnych klasach.

W ramach obchodów tego miłego święta Samorząd Uczniowski zorganizował także konkursy: na przyniesienie największego i najmniejszego misia oraz na największą ilość przyniesionych przez klasę pluszaków. Klasa 6b zdeklasowała wszystkich pod względem ilości przyniesionych pluszaków, uczniom towarzyszyły dziś w klasie 103 misie. Największego misia przyniosła do szkoły uczennica klasy 5b Paulina Deska, jej towarzysz mierzył 170cm. Najmniejszy miś należał do jej koleżanki z klasy Jagody Trybuły i miał zaledwie 2cm 2mm.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! Samorząd Uczniowski z opiekunami.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.mp4

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.