Sukcesy lekkoatletów na Mistrzostwach Śląska w biegach przełajowych!!!

W miniony weekend reprezentacja lekkoatletycznych klas sportowych zmierzyła się z wymagającymi zawodami, jakimi są biegi przełajowe. Wyjątkowo trudne warunki pogodowe, nie przeszkodziły naszym zawodnikom zająć czołowe miejsca. Najwyższą lokatę wśród uczniów Siódemki zajął Wiktor Wala z klasy 5b, który ustąpił jedynie zawodnikowi z Dąbrowy Górniczej i zdobył srebrny medal. Jak trudne są biegi przełajowe wiedzą najlepiej Ci, którzy sami mieli okazje w takich zawodach wystartować. Zawodnicy oprócz walki z dystansem, własnymi słabościami muszą pokonać często wymagającą trasę. Dlatego, tym bardziej jesteśmy dumni z naszej reprezentacji, która wykazała się ogromną siłą charakteru i determinacją. Podziwiamy Wasze zaangażowanie i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Reprezentacja: Zuzanna Pietrasińska, Maja Gradoń, Emilia Majewska, Natalia Walaszczyk, Jagoda Trybuła, Paulina Deska, Amelia Młynarczyk, Wiktor Wala, Mateusz Pędziwiatr, Ignacy Całko, Miłosz Piasecki.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.