Konferencja #ErasmusDays 2022

Upowszechnianie rezultatów projektów ma na celu przedstawienie wysiłków i ciężkiej pracy włożonej w ich realizację, ale również pochwalenie się osiągnięciami i sukcesami jakie umożliwia udział w programie Erasmus+.

Doskonałą okazją do zaprezentowania projektowych dokonań naszej szkoły była konferencja, która w ramach ErasmusDays odbyła się 18 października w auli  Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie. Podczas spotkania koordynatorzy projektów dzielili się swoim dorobkiem i doświadczeniem z nauczycielami rozpoczynającymi międzynarodową współpracę. Pani Ida Tamioła oraz pan Tomasz Tyrała przedstawili efekty  zakończonego niedawno projektu „epiSTEMe – European Partnership in STEM Education” oraz zaprezentowali obecnie realizowane przedsięwzięcie „Cloudlet – Let’s meet in the clouds”.

Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 31 oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie.

Montaż filmowy z konferencji

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.