XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 7 października 2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie klas IV- VIII przystępowali do egzaminu w swoich klasach podczas lekcji matematyki. Losowali 5 zadań egzaminacyjnych o różnym stopniu trudności. Aby zdobyć tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA musieli bezbłędnie rozwiązać wszystkie wylosowane przykłady i zmieścić się w wyznaczonym czasie. Uczniowie kl. IV-VII sprawdzali swoje umiejętności w zakresie 100, a ósmoklasiści zmierzyli się z naprawdę trudnymi zadaniami. Do egzaminu przystąpiło 214 uczniów. Po pomyślnie zdanym egzaminie otrzymywali certyfikat EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Ponadto uczniowie kl. IV wykonywali tabliczki „sowy mądre głowy” z trudnymi przykładami z tabliczki mnożenia, po czym egzaminowali Dyrekcję Szkoły, nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz napotkanych kolegów. Gratulujemy wszystkim EKSPERTOM i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.