Dzień Dziecka w Siódemce

Jak zawsze w naszej szkole w uroczyste dni jest wesoło. Już przy wejściu do szkoły można było dostrzec dekorację w postaci balonów, oraz kolorowy napis zapraszający do szkoły. W tym roku po raz pierwszy Samorząd Uczniowski zorganizował Poranek Filmowy, podczas którego oglądaliśmy ciekawy film o bezdomnym chłopcu,  który zmagał się z trudnościami życia, pokonywał przeszkody, aby w końcu zostać sportowcem. „Wielki Mike” to nagrodzony Oskarem biograficzny film z Sandrą Bullock w roli głównej. Uczniowie oprócz samego filmu mogli nacieszyć się atmosferą, która przypominała prawdziwe kino. Nie mogło zabraknąć wielkiego ekranu, popcornu, wygodnych miejsc z poduchami oraz zaciemnionych okien. W tym wesołym nastroju upłynął nam Dzień Dziecka w Siódemce. I tutaj warto wspomnieć słowa wybitnego pisarza Janusza Korczaka:  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. A w Siódemce tego dnia śmiało się każde dziecko…..

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.