Zwycięstwo Siódemki w trójboju lekkoatletycznym

Cały rok pracy naszych uczniów zaowocował wspaniałymi sukcesami. Tym razem reprezentacja dziewcząt i chłopców nie miała sobie równych, podczas trójboju lekkoatletycznego. Bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową okazały się konkurencjami, które nie sprawiły naszym uczniom większej trudności. Pomimo dużej konkurencji Siódemka okazała się niezwyciężona, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Mnóstwo dyplomów za wyniki indywidualne, przyprawiały o zawrót głowy. Przysłowiową „wisienką na torcie” było podsumowanie zawodów i odbiór przez nasze reprezentacje zasłużonego pucharu. Skład drużyny dziewcząt: Amelia Młynarczyk (I miejsce indywidualnie), Jagoda Trybuła (II miejsce indywidualnie), Paulina Deska, Wiktoria Męcika i najmłodsza Magdalena Grzyb. Skład drużyny chłopców: Miłosz Piasecki (I miejsce indywidualnie), Mateusz Pędziwiatr (III miejsce indywidualnie), Wiktor Wala, Ignacy Całko, Kryspin Michalik. Gratulujemy !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.