Niezwyciężona Siódemka !!!

Tradycyjnie na stadionie MOSiR Częstochowa, pod bacznym okiem Szkolnego Związku Sportowego, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. W zeszłym roku reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zwyciężyła wspomnienie zawody. Dlatego, w tym roku dziewczęta miały zadanie obronić tytuł najlepszych. Już po kilku pierwszych konkurencjach, okazało się, że nasza drużyna jest w wyśmienitej formie. Efektem, tego było zwycięstwo i ogromna przewaga punktowa nad kolejnym zespołem. Niezwyciężone dziewczyny rywalizowały w składzie: Julia Trąbczyńska (I miejsce w biegu na 100m), Martyna Cendrowska (I miejsce w biegu na 600m),  Zuzanna Ślęzak (I miejsce w pchnięciu kulą), Wiktoria Dądela (I miejsce w biegu na 80ppł), Wiktoria Marcjanek (I miejsce w biegu na 300m), Wiktoria Dądela, Wiktoria Marcjanek, Martyna Cendrowska, Julia Trąbczyńska (sztafeta 4x100m I miejsce), Daria Łukaszewska (II miejsce w biegu na 300m), Nadia Łągiewka (III miejsce w biegu na 600m), Oliwia Czerwik (III miejsce w pchnięciu kulą), Zofia Wiłun (III miejsce w skoku wzwyż), Amelia Lemańska w biegu na 600m, Maja Herbsztrejt i Nadia Świderska w biegu na 100m. Gratulujemy i żałujemy, że był to ostatni występ, takiego składu. Od września w większości dziewczęta będą reprezentowały wybrane przez siebie szkoły ponadpodstawowe. Już za Wami tęsknimy….

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.