Podw贸jny sukces Si贸demki 馃馃

Czw贸rb贸j lekkoatletyczny, to jedna z konkurencji, w jakich nasza szko艂a odnosi du偶e sukcesy. Do tej pory na najwy偶szym stopniu podium stawa艂a reprezentacja dziewcz膮t, tym razem do ich grona do艂膮czy艂a dru偶yna ch艂opc贸w. Zar贸wno dziewcz臋ta, jak i ch艂opcy musieli zmierzy膰 swoje si艂y z najlepszymi dru偶ynami z Cz臋stochowy, a potem z powiatu. Obydwa etapy zako艅czy艂y si臋 zwyci臋stwem Si贸demki i awansem do fina艂u wojew贸dzkiego, kt贸ry odb臋dzie si臋 7 czerwca w Rudzie 艢l膮skiej. Trzymamy kciuki za nasze dru偶yny i liczymy na wspania艂e wyniki i rekordy 偶yciowe. Reprezentacja dziewcz膮t: Emilia Majewska, Zuzanna Pietrasi艅ska, Jagoda Trybu艂a, Julia Jak贸bczyk, Amelia M艂ynarczyk, Paulina Deska, Natalia Walaszczyk. Reprezentacja ch艂opc贸w: Mi艂osz Piasecki, Mateusz P臋dziwiatr, Wiktor Wala, Ignacy Ca艂ko, Adrian Jargosz, Mateusz Klu藕niak, Aleksander Drewnik, Alan Skr臋t.聽

Dodaj do zak艂adek Link.

Komentarze s膮 wy艂膮czone.