Powiatowy Konkurs Nasza Jura 2022

Uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w XVIII Powiatowym Konkursie Przyrodniczo-Plastycznym „Nasza Jura- Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Celem konkursu było kształcenie umiejętności dostrzegania w najbliższym otoczeniu ciekawych, niezwykłych miejsc, wartych zobaczenia, pogłębienie wiedzy na temat roślin, zwierząt i przyrody nieożywionej Jury Krakowsko – Częstochowskiej, promowanie ochrony przyrody w regionie częstochowskim oraz rozwijanie postaw proekologicznych i popularyzacja wiedzy przyrodniczej. Uczniowie prace na konkurs przesłali w formie lapbooka.

Znamy już wyniki! Na konkurs wpłynęło 106 prac, tym bardziej cieszymy się, że prace naszych uczniów zostały wyróżnione i przyznano im nagrody.

I miejsce – Aleksander Zemła  klasa VIII b
II miejsce – Kaja Dudkowska     klasa VII c
wyróżnienie –  Dominik Czeremski klasa VII a

Uroczyste wręczenie nagród, odbyło się 8 kwietnia 2022 r.  w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie.

GRATULUJEMY!!!

Opiekę merytoryczną nad konkursem sprawowały: p. Wioletta Glanda (nauczyciel geografii) i p. Nina Tyrek (nauczyciel biologii)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.