Jak powitaliśmy wiosnę w Siódemce?

21 marca to pierwszy dzień wiosny, więc co za tym idzie Dzień Samorządności!  W naszej szkole było bardzo kolorowo i wiosennie. Na korytarzach roiło się od zwierząt, kowboi, rolników oraz postaci z bajek, filmów, w tym również horrorów. Nauczyciele wcielili się w role uczniów: jedni byli wzorowymi uczniami i uczennicami,  inni bardziej krnąbrnymi. Ale zacznijmy od początku. Rada Samorządu Uczniowskiego udała się rano do Pani Dyrektor, po symboliczny klucz do naszej szkoły. Niestety nie udało się  przejąć władzy w szkole „po dobroci” i trzeba było związać i   porwać panią  Dyrektor. Na pomoc Jej ruszyła pani Sekretarka, która odczytując mapę pozostawioną przez porywaczy  i wskazówki na niej umieszczone podążała za tropem szukając swojej Dyrektorki. Po długich 4 godzinach Pani Dyrektor została odnaleziona. Zmieniła też zdanie co do przekazania klucza uczniom. Tego dnia w Siódemce uczniowie sprawowali władzę, prowadzili lekcje oraz podejmowali decyzje.

Obejrzyjcie sami jak wyglądał Dzień Samorządności w naszej szkoły:)

Samorząd Uczniowski

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.