Uczennice Siódemki z rekordami życiowymi !!!

W miniony weekend, w hali sportowej w Raciborzu odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce. Do reprezentacji Częstochowy zostały powołane: Wiktoria Dądela, Julia Kubik, Martyna Cendrowska, Zuzanna Gradoń, Julia Trąbczyńska i Nadia Łągiewka. Po długim sezonie zimowym był to pierwszy start dziewczyn. Pomimo tego zawodniczki wykazały się wysoką formą, a ich rezultaty obfitowały w rekordy życiowe, czołowe miejsca i  finały. Tym razem, po medale sięgnęły Julia Trąbczyńska – srebrny medal w biegu na 60ppł i Martyna Cendrowska – brązowy medal w biegu na 2000m. Tuż za podium znalazła się Zuzanna Gradoń w biegu na 1000m oraz Wiktoria Dądela w biegu na 60ppł. Bardzo dobrym wynikiem pochwalić się może również Julia Kubik w biegu na 60m oraz Nadia Łągiewka w biegu na 1000m. Gratulujemy i czekamy na sezon letni !!!

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.