Sztafeta dla Niepodległej

Nasza szkoła znana jest z niebanalnych i kreatywnych pomysłów. Jednym z nich był sposób uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. W ramach obchodów, tego jakże ważnego święta dla Polaków, zaprosiliśmy okoliczne szkoły, które wraz z opiekunami uczestniczyły w sztafecie. Bieg był bardzo wyjątkowy ponieważ zamiast tradycyjnej pałeczki uczniowie przekazywali sobie flagę Polski. Widok uczestników w biało-czerwonych barwach był niesamowity i chwytał za serce. Honorowymi gośćmi sztafety byli Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz Radny Miasta Częstochowy Dariusz Kapinos. Wszyscy uczestnicy po zameldowaniu się na placu Orląt Lwowskich zostali powitani przez panią dyrektor Joannę Ziółkowską-Nowak, po czym mogli podziwiać występy naszych zdolnych cheerleaderek i uczniów klasy drugiej, którzy pod okiem p. Anny Jędrzejewskiej przedstawili krótki program artystyczny. Sztafeta dla Niepodległej to niewątpliwie sukces naszej szkoły, który został doceniony nie tylko przez uczestników i przybyłych gości, ale również przez lokalne media i władze naszego miasta. Jesteśmy przekonani, że taka forma obchodów Narodowego Święta Niepodległości wpisze się w kalendarz imprez na kolejne lata.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.