Bieg Pamięci „Szarych Szeregów” w Częstochowie

27 września z okazji 82 rocznicy powstania Szarych Szeregów i Polskiego Państwa Podziemnego w Częstochowie zorganizowany został Bieg Szlakiem Miejsc Pamięci Narodowej. Naszą szkołę reprezentowały trzy patrole pięcioosobowe:
Marcel Zawada, Antonina Wąsik, Lena Gawron, Nadia Pająk, Janek Matyjaszek, Jagoda Trybuła, Mateusz Kluźniak, Paulina Deska, Wiktoria Męcik, Natan Kantorysiński, Jacek Kowalik, Antek Pietrasiak, Ignacy Całko, Julia Jakubczyk Karolina Ponicka.
Bieg rozpoczął się o godzinie 10 na placu Pamięci Narodowej, a zakończył o godzinie 12.30 na Starym Rynku. Patrole startowały z mapą i zdobywały określone punkty. Bieg miał formę zbliżoną do gry terenowej. Wszyscy spisali się znakomicie.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.