28-30 czerwca – wirtualne spotkanie nauczycieli w ramach projektu epiSTEMe

Dobiega końca realizacja projektu „epiSTEMe – European Partnership in STEM Education”. Ostatnie z zaplanowanych spotkań przygotowała szkoła z Estonii. Niestety, i tym razem było to spotkanie wirtualne na platformie Microsoft Teams. Poświęcone ono było wymianie doświadczeń i wspólnej nauce nauczycieli. Program obfitował w wykłady i zajęcia warsztatowe dedykowane innowacyjnym metodom, technikom i środkom w dydaktyce STEM. Dokonaliśmy również podsumowania naszej współpracy. Określiliśmy, co zmieniło się w naszym podejściu do nauczania przedmiotów ścisłych, technologii i matematyki. Jesteśmy przekonani, że finalizacja projektu epiSTEMe nie oznacza końca przyjaźni i współpracy pomiędzy naszymi szkołami.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.