Pożegnanie klasy 8

25 czerwca klasa 8a uroczyście zakończyła swoją naukę w szkole podstawowej. Pożegnaliśmy 26 uczniów, z których spora grupa opuściła mury naszej szkoły ze świadectwem z wyróżnieniem oraz nagrodami książkowymi za wzorową i aktywną postawę, a także zaangażowanie do pracy na rzecz innych; mieliśmy również zaszczyt wręczyć Emanuelowi Gibale statuetkę piłkarza dla najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie. Jednakże  na największą uwagę zasługuje fakt, iż w tym roku szkolnym zostały przyznane dwie, szczególne nagrody za wybitne osiągnięcia edukacyjne i sportowe, za wzorową postawę uczniowską, mianowicie nagroda Primus Inter Pares oraz  nagroda Rady Rodziców Prymus Szkoły; obydwie te nagrody powędrowały w ręce Macieja Wójcika.

Wszystkim naszym, tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów  w  kolejnym etapie edukacyjnym.

Anna Machura – wychowawca kl.8a

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.