Sportowe zakończenie roku….

Wspaniałym akcentem dla Siódemki zakończył się rok 2020. Pomimo pandemii uczniowie klas sportowych nie zwalniali tempa. Ostro pracowali nad swoją formą, czego efektem były wysokie lokaty we współzawodnictwie sportowym w naszym mieście. W klasyfikacji generalnej dziewcząt Igrzysk Dzieci najlepsze okazały się reprezentantki SP 7. Natomiast w tej samej kategorii reprezentacja chłopców uplasowała się na wysokim, drugim miejscu. Na uznanie zasługuje również Martyna Cendrowska, Zuzanna Gradoń i Emilia Majewska, które w bardzo trudnych warunkach wzięły udział w ekstremalnie trudnych zawodach – Mistrzostw Śląska w biegach górskich. Martyna Cendrowska zdobyła srebrny medal, Zuzanna Gradoń wybiegała brązowy, a Emilia Majewska stanęła tuż za podium, zajmując czwarte miejsce.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.