Czytelnicza przygoda – spotkanie z autorkami wierszy

W dniu 29 listopada na zaproszenie klas drugich w naszej szkole gościły autorki  wierszy dla dzieci  p. Halina Pałka i p. Jadwiga Tomska. Uczniowie z zainteresowaniem i dużym zaangażowaniem rozmawiali z autorkami, zadając mnóstwo pytań. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Autorki barwnie i dowcipnie opowiadały o swojej twórczości oraz o swoim dzieciństwie.

Dużą niespodzianką dla Naszych Gości było recytowanie przez uczniów wierszy napisanych przez autorki. Uczniowie poznali historię tych wierszy.

Nie lada atrakcją dla dzieci było otrzymanie od autorek książki z ich twórczością oraz autografem.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

Wychowawcy:
II a Małgorzata  Paruzel
II b Katarzyna Knop

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.