„Ślubujemy …”

W dniu 25 października  2019 r, odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień, który wzbudził wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, ale także rodziców.
           Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych rozpoczęła się hymnem państwowym oraz wystąpieniem dyrektor szkoły pani Joanny Ziółkowskiej-Nowak, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów.
Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. K.I. Gałczyńskiego w Częstochowie.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

 

Katarzyna Duraj, Ewelina Karbowska

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.