21 listopada 2019 – Światowy Dzień Życzliwości w Szkole Podstawowej nr 7 im. K.I. Gałczyńskiego

Życzliwie, razem, blisko!

Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy z przedszkolakami z Przedszkola nr 4 i 7. Zaprosiliśmy ich na Kiermasz Życzliwości, czyli kiermasz zabaw, w których niezbędne były współpraca, życzliwość i pomysłowość. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa przyniosła wszystkim radość 🙂

W tym dniu w hali sportowej spotkała się również społeczność szkolna. Rozstrzygnięte zostały międzyklasowe konkursy, które wymagały wspólnego zaangażowania i współdziałania. Dzień Życzliwości uczciliśmy wspólnym tańcem. O tym szczególnym święcie przypominać nam będą plakaty przygotowane przez wszystkie klasy, które zachwycają swoimi kolorami i oryginalnością, i które są ozdobą szkolnych korytarzy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.