Nauczyciel naszej Szkoły wyróżniony wysokim odznaczeniem państwowym!!!

Dnia 13 listopada 2019 roku w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach  odbyła się uroczystość uhonorowania pracowników oświaty odznaczeniami państwowymi. Spotkała nas miła niespodzianka, ponieważ nauczyciel matematyki Pani Alicja Miedzińska odznaczona  została Złotym Medalem Zasługi za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze. Medal przyznawany jest  przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, a w imieniu Prezydenta RP medale wręczali: Wicewojewoda Śląski Robert Magdziarz, Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka, także Wicemarszałek Województwa Śląskiego Beata Białowąs.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.