Warsztaty biblioteczne klasy 2a i 2b.

W dniu 24.10.2019 r. uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w warsztatach bibliotecznych pt. „Jesienne opowieści”w Bibliotece Publicznej im. dr Władysława Biegańskiego Oddział dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kościuszki 4 w Częstochowie. Warsztaty biblioteczne podzielone były na dwie części. Pierwsza z nich dotyczyła wybranej książki i opowiadania, druga odbywała się w formie warsztatów plastycznych, których dziełem są piękne, jesienne obrazy wykonane samodzielnie przez uczniów.

W drodze na warsztaty korzystając z przepięknej jesiennej pogody uczniowie klas 2a i 2b zapoznali się z zegarem słonecznym, który znajduje się przy dworcu PKP. Dzieci podziwiały również niesamowity mural przy budynku PKP, który przenosi w zaczarowany świat.

                                                        Wychowawczynie klasy 2a i 2b:
Małgorzata Paruzel,
Katarzyna Knop.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.