Młodzież Zapobiega Pożarom

W dniu 2 kwietnia 2019 r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież Zapobiega Pożarom. Uczestnicy byli podzieleni na trzy kategorie wiekowe. Zakres potrzebnej wiedzy był szeroki i obejmował m.in. informacje na temat ochrony przeciwpożarowej, udzielania pierwszej pomocy i działalności Ochotniczych Straży Pożarnych. W przerwie pracownicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 zaprezentowali młodzieży wyposażenie wozów strażackich, przedstawiając występujące w regionie częstochowskim różnego rodzaju zagrożenia. Szkołę Podstawową nr 7 – reprezentowała drużyna w składzie : Wiktoria Peryga, Julia Szyndra i Wiktoria Szewczyk z klasy 8b.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.