BAL KOTA

W dniu 27 lutego pierwszy raz w naszej szkole odbył się Bal Kota. Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów klas pierwszych  wiele radości.
Odświętnie udekorowana sala stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które dostarczały wiele emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt.
Dzieci bawili się w rytm skocznej muzyki. Podczas balu można było usłyszeć wiele wspaniałych hitów. Uczestnicy karnawałowej zabawy brali udział w tańcach – łamańcach, zakręconych korowodach, kółeczkach.
Bal można zaliczyć do bardzo udanych. Na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo.  Gratulujemy wspaniałej zabawy.

Zdjęcia z Balu Kota

Wychowawcy klas pierwszych Małgorzata Paruzel Katarzyna Knop

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.