Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2019”

Dnia 5 marca 2019 w godzinach 8.30-9.45 w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2019” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i MEN. Ideą konkursu – obecnie była to jego XIX edycja – było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzebna była odpowiednia dla danej kategorii wiekowej wiedza gramatyczna, słownikowa, kulturoznawcza oraz z zadanej lekturki (która była dostępna w bibliotece naszej szkoły). Test składał się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru. W konkursie wzięło udział 43 uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 na czterech poziomach: 12 na poziomie Ducks (klasy VII i VIII ), 12 na poziomie Lions (kl.3), 4 na poziomie Kittens i 13 BunniesPo napisaniu prace zostały komisyjnie spakowane i odesłane do organizatorów teraz oczekujemy na wyniki 😉                                                                                                                                                                                                            Opiekun konkursu : Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.