Projekt edukacyjny „Moda na języki”

05 marca 2018 r. grupa uczniów z klasy 2b, 2d oraz 2e przygotowała dla całej naszej szkolnej społeczności, w ramach realizacji projektu edukacyjnego, apel „Moda na języki”, którego motywem przewodnim było zachęcenie wszystkich do nauki języków obcych.
Uczniowie w formie wesołych skeczy podkreślili rangę języków obcych we współczesnym świecie, pokazali, jak trudna może być komunikacja, bez odpowiedniej znajomości języków; podczas występów wszyscy zgromadzeni mięli również okazję poznać elementy kultury brytyjskiej, francuskiej, niemieckiej, a także rosyjskiej oraz irlandzkiej.
Występ uczniów uświetniły pokazy taneczne naszego szkolnego zespołu cheerleaderek, prezentując nam kilka tańców narodowych Francji, Rosji i Irlandii, przygotowanych pod kierunkiem p. Żanety Trąbczyńskiej.
Serdecznie gratulujemy grupie uczniów z klasy 2b, 2d oraz 2e pomyślnej realizacji projektu edukacyjnego, a wszystkich zachęcamy do nauki języków obcych.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.