Szkolenie dla nauczycieli „Szkoła w chmurze”

W bieżącym roku nasza szkoła przystąpiła do programu „Microsoft dla Edukacji”. Uczniowie i nauczyciele uzyskali dostęp do internetowych aplikacji i usług pakietu Office 365 (np. poczty e-mail dla każdej osoby w szkole, wirtualnego dysku OneDrive, Office Online, OneNote). Otworzą one nowe możliwości wymiany informacji i organizacji pracy w klasie, od planowania lekcji przez przekazywanie uczniom informacji zwrotnej.
Zapraszamy nauczycieli chcących poznać możliwości narzędzi oferowanych przez pakiet Office 365 do udziału w warsztatach, które odbędą się
21 października w Szkole Podstawowej nr 7 o godz. 16.30. Koszt szkolenia zostanie w całości pokryty z środków projektu epiSTEMe.

Chęć udziału w zajęciach należy zgłosić w sekretariacie. Liczba miejsc ograniczona.