Koduj z Gigantami

Szanowni Państwo ,

w związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami  zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w przekazaniu uczniom informacji o bezpłatnych warsztatach programowania, które odbędą się w ramach wydarzenia.

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach, które odbyły się w lutym 2019, we wrześniu 2018, lutym 2018 oraz wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 3500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 7-22.09.2019 r. w ponad 50 miastach w Polsce.

W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 3500 uczniów.

Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej , Ministerstwa Cyfryzacji oraz Patronatem Honorowym Prezydentów Miast , w których odbywać się będą Warsztaty.

Mając na uwadze promowanie idei nauczania programowania zależy nam, aby informacja o Wydarzeniu dotarła do jak najszerszej grupy osób, a co za tym idzie, aby z bezpłatnych warsztatów programowania skorzystała jak największa liczba uczniów.

W związku z tym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej inicjatywę od strony promocyjnej poprzez przekazanie uczniom informacji o planowanym wydarzeniu.

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo materiały promocyjne w postaci biuletynu informacyjnego oraz banera:

https://drive.google.com/open?id=1SmXM0lq5xWHsLTFNqJA_513xRxrM9XXc

dodatkowo w linku znajdą Państwo również informację dotyczącą organizowanego przez nas konkursu, do którego serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/nauka-programowania-wydarzenia

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl bądź telefoniczny:  882 128 581

Pozdrawiamy Serdecznie,
Giganci Programowania

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.