Koncert kolęd

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko najmłodsi, ale i dorośli. Są to święta najdroższe naszym sercom, zawsze towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. 22 grudnia 2023 r. w naszej szkole, w atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klas 1-3 spotkali się podczas Koncertu kolęd. Dzieci w niezwykłej, świątecznej scenerii zaprezentowały swoje umiejętności i efekty ciężkiej pracy, wykonując bardziej lub mniej znane kolędy, pastorałki czy utwory o tematyce świątecznej. Prezentowany przez uczestników repertuar był bardzo urozmaicony. Wykonawcy stanęli na wysokości zadania, wykazali się prawdziwym profesjonalizmem. Piękny koncert zakończył się życzeniami świątecznymi przekazanymi przez panią dyrektor Joannę Ziółkowską – Nowak. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie on w pamięci wszystkich obecnych i pozwoli na dłużej zatrzymać magię świąt.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.