Podsumowanie udziału uczniów w konkursach artystycznych

Koniec roku to zawsze okres różnych podsumowań. Pora na podsumowanie udziału uczniów w różnych konkursach artystycznych, w których uczniowie „Siódemki” chętnie brali udział. Oto nasi laureaci i wyróżnieni w tym roku szkolnym:

• HANNA ŚWIERCZYŃSKA kl. 4b – 2 miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Przyroda na liściu malowana”
  • AMELIA MŁYNARCZYK kl. 5b i EMILIA WÓJCIK kl. 8c – wyróżnione VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Przyroda na liściu malowana”
  • MAJA GONDRO kl. 4a – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Muzyka – inspirowane dziełami mistrzów”
  • ANASTAZJA OSOWSKA kl. 4b – 1 miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Najładniejsza kartka na Boże Narodzenie 2022”
  • JAKUB OSOWSKI kl. 4b – 3 miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Karta świąteczna wyrazem uczuć”
  • ERYK KAWECKI kl. 5c – wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia lasu”
  • ANTONI BŁASIK kl. 5c – 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Idzie wiosna”
  • JAGODA TRYBUŁA kl. 5b – 1 miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Polacy nie gęsi swe baboki mają”
  • MARIA KWIATKOWSKA kl. 5a – wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świat malowany plasteliną – świat owadów”
  • JAGODA TRYBUŁA kl. 5b – 2 miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zaczarowany ogród”
  • LEON KRASSOWSKI kl. 4c – wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wiosna 2023 inspirowana sztuką ludową”
  • NADIA PAJĄK kl. 6b – 1 miejsce w Miejskim Konkursie Artystycznym „Człowieku, masz swoje prawa”
  • PATRYK SOJDA kl. 6b – 2 miejsce w Miejskim Konkursie Artystycznym „Człowieku, masz swoje prawa”
  • KORNELIA WRÓŻ i NATAN  KANTORYSIŃSKI z klasy 5b – wyróżnieni w Miejskim Konkursie Artystycznym „Człowieku, masz swoje prawa”

Zapraszamy do obejrzenia mini-galerii nagrodzonych prac.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.