Spektakl wychowawczo-profilaktyczny dla klas ósmych

15 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 8c wraz z wychowawcą mieli okazję obejrzeć w Miejskim Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego 50/68 w Częstochowie spektakl wychowawczo-profilaktyczny pt. ,,Pan Samochodzik”. Ósmoklasiści poznali historię dwóch uczniów – jednego pochodzącego z bogatego domu, a drugiego z domu pełnego przemocy. Ich losy połączyły się w szkole, gdzie musieli zmierzyć się z trudnościami, które często towarzyszą życiu ucznia. Przedstawienie miało na celu uświadomienie nam, jak ważne jest to, abyśmy wzajemnie się szanowali i rozumieli potrzeby innych, a także byśmy pomagali sobie nawzajem w trudnych sytuacjach. Była to dla nas także okazja, aby zastanowić się nad tym, jakie problemy dotykają młodych ludzi i jak możemy im pomóc. Mogliśmy także chwilę pomyśleć o tym, co tak naprawdę jest ważne  w życiu. W spektaklu wystąpili uczniowie, nauczyciele z Zespołu Szkół Samochodowych w Częstochowie, a przedstawienie wzbogacił występ szkolnego zespołu muzycznego.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.