Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna

15 maja dziewczęta i chłopcy z klas 7-8 startowali w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Dziewczęta zajęły drużynowo 1 miejsce, a chłopcy 2 miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Walaszczyk, Maja Mielczarek, Antonina Wąsik, Daria Łukaszewska, Wiktoria Molenda, Zuzanna Sztacherska, Urszula Gwóźdź, Wiktoria Kozłowska, Weronika Wójtowicz, Kaja Dudkowska, Amelia Pałasz, Oliwia Czerwik, Weronika Otczak, Paulina Bartocha.

Reprezentacja chłopców : Maksymilian Churas, Krystian Siedlaczek, Gracjan Jachiec, Oskar Trzeciak, Ignacy Rosiak, Dawid Kasperczyk, Olaf Tomalski, Adrian Jargosz, Pluta Maksym, Bartłomiej Stolarczyk, Karol Knapik, Dawid Pytel, Bartłomiej Kowalczyk, Janek Matyjaszek, Rafał Dub, Franciszek Rogozik.

Najwięcej punktów ze wszystkich szkolnych drużyn indywidualnie zdobyła Amelia Pałasz 83 pkt w skoku wzwyż (1 miejsce).

Indywidualnie miejsce na podium zajęły:
300metrów Antonina Wąsik 1miejsce,
300metrów  Daria Łukaszewska 3miejsce,
600metrów Wiktoria Kozłowska 2miejsce,
Pchnięcie kuli Weronika Otczak 1miejsce,
Pchnięcie kulą Oliwia Czerwik 3miejsce.

Najwięcej punktów wśród chłopców naszej szkoły zdobył Ignacy Rosiak 97 pkt w biegu na 300 metrów.

Indywidualnie miejsce na podium  zajęli:
1km Karol Knapik 1miejsce,
1km Dawid Pytel 2miejsce,
600metrów Olaf Tomalski 1miejsce,
600metrów Adrian Jargosz 3miejsce,
100metrów Gracjan Jaciec 2miejsce

Gratulujemy naszej reprezentacji !