14 grudnia odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim. Dziewczynki starsze wystartowały  w składzie: Zuzanna Gradoń, Wiktoria Marcjanek,  Wiktoria Dądel i Oliwia Czerwik. Drużyna  wywalczyła II miejsce w klasyfikacji ogólnej częstochowskich szkół podstawowych. Indywidualnie na II miejscu stanęła Zuzanna Gradoń, a III miejsce zajęła Wiktoria Marcjanek.

15 grudnia odbyły się Igrzyska Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Dziewczynki młodsze wystartowały  w składzie: Amelia Młynarczyk, Pietrasińska Zuzanna, Maja Gradoń i Deska Paulina. Drużyna zajęła III miejsce w klasyfikacji ogólnej częstochowskich szkół podstawowych.

Dziewczyny po raz kolejny udowodniły, jak wszechstronną dyscypliną jest lekkoatletyka.