Kolejny sukces Siódemki

Wspaniałym występem mogą pochwalić się uczennice klas lekkoatletycznych, które w wojewódzkim finale sztafetowych biegów przełajowych wywalczyły drugie miejsce.Zadanie było bardzo trudne ponieważ część zawodniczek z pierwszego składu była nieobecna z powodu wyjazdu na Łotwę w ramach programu Erasmus Plus. Nie przeszkodziło to zawodniczkom z drugiego składu połączyć siły i obronić tytuł wicemistrzyń Śląska. W finale po raz pierwszy w historii szkoły zakwalifikowała się drużyna chłopców. Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą walki co pozwoliło im zająć dziesiąte miejsce. Skład drużyny dziewcząt: Julia Kubik, Zuzanna Gradoń, Wiktoria Marcjanek, Amelia Lemańska, Natalia Walaszczyk, Emilia Majewska. Skład drużyny chłopców: Mateusz Mądry, Olaf Tomalski, Kacper Jureczko, Kacper Peryga, Jakub Woźniak, Jan Kapral.Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!