Spotkanie sympatyków biegania na promenadzie im. Czesława Niemena

Po raz kolejny promenada Niemena zamieniła się w sportową arenę, na której spotkali się sympatycy biegania. Wśród wszystkich zawodników nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji uczniów i rodziców Siódemki. Jak przystało na klasy sportowe nasi uczniowie zdecydowanie dominowali we wszystkich kategoriach biegowych. Najlepszymi rezultatami mogą pochwalić się Julia Kubik (1 m-ce kat.2007), Julia Trąbczyńska (2 m-ce kat.2007), Wiktoria Marcjanek (3 m-ce kat.2007), Tymoteusz Jura (1 m-ce kat.2007), Natalia Walaszczyk (2 m-ce kat.2009), Emilia Majewska (1 m-ce kat.2010). Najmłodszy reprezentant Siódemki Wiktor Wala z klasy drugiej zajął 1 m-ce w kategorii 2011. Wspaniale spisała się również mama ucznia klasy sportowej, przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Nowaczek-Jura, która wystartowała w „biegu na obcasach”  i zajęła wysokie 2 m-ce. Zawodnikom gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za doping i wsparcie!!!