Konwersacje w Instytucie Goethego w Krakowie

08 czerwca grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w kolejnym cyklu konwersacji z języka niemieckiego w krakowskim Instytucie Goethego, gdzie pod okiem niemieckich lektorów doskonaliła swoją umiejętność komunikowania się w języku niemieckim. Lektorzy przygotowali ciekawe animacje językowe umożliwiające uczniom poznanie oraz wyćwiczenie słownictwa poprzez aktywność ruchową.
Uczestnicy wycieczki zwiedzili również wystawę Cybertyka, znajdującą się w pochodzącym z przełomu XVIII i XIX wieku Pałacu Krzysztofory.  Przewodnik Muzeum Historycznego przedstawił uczniom rozwój Krakowa na przestrzeni wieków, dzięki czemu uczniowie mogli pogłębić również swoją historyczną wiedzę.
Serdecznie dziękujemy uczniom za udział i życzymy sukcesów w nauce języka niemieckiego.

Anna Machura