OGÓLNOPOLSKI BIEG ORLEN WARSAW MARATHON

Niebywały sukces odniosła reprezentacja Częstochowy w ogólnopolskich zawodach biegowych Orlen WarsawMarathon – Lekkoatletyka dla każdego. W barwach klubu CKS Budowlani, reprezentując województwo śląskie zawodnicy zajęli III miejsce wśród 52 ośrodków, które uczestniczyły w zawodach. Wśród najlepszych częstochowian znaleźli się uczniowie lekkoatletycznych klas sportowych SP 7 : Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska, Julia Kubik, Amelia Lemańska, Mateusz Mądry, Sandra Cendrowska, Julia Bekus, Paulina Rak, Gabriela Kowalczyk, Aleksandra Stupała, Malwina Kopka. Jak wspomina trener Żaneta Trąbczyńska: „konkurencja była bardzo duża, liczba wszystkich startujących przekroczyła 3000 tysiące. W samym roczniku 2007 wzięło udział 450 dzieci, a nasze zawodniczki Martyna Cendrowska i Julia Trąbczyńska uplasowały się kolejno na 5 i 8 miejscu”. Całej drużynie gratulujemy i trzymamy kciuki  za kolejne sukcesy.