Apel podsumowujący I półrocze

Dnia 19 lutego 2018 r. odbyło się podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor  wręczyła dyplomy oraz nagrody za najwyższe średnie klasowe, indywidualne, za 100 procentową frekwencję oraz za uczestnictwo w konkursach klasowych i szkolnych.  Podsumowanie odbyło się w dwóch kategoriach: klasy starsze, a więc oddziały gimnazjalne i klasy VII oraz klasy młodsze czyli IV, V i VI. A oto wyniki:

Średnie klasowe

Klasy IV-VI:

Trzecią najwyższą średnią w minionym półroczu  uzyskała klasa  Va  oraz IVa (4,28) . Drugą  najwyższą średnią  uzyskała klasa  VI a (4.38). Zwyciężyła klasa IV b ze średnią 4,58.

Klasy starsze:

Trzecią najwyższą średnią w minionym półroczu  w kategorii klas starszych uzyskała klasa  III e (3,99). Drugą  najwyższą średnią  uzyskała klasa  VII b (4.07). Najlepszą średnią ocen uzyskała  klasa II e (4,09).

Najwyższe średnie indywidualne

Klasy IV-VI:

III miejsce – Emilia Sanders z kl. IV b  ze średnią ocen 5,27. II miejsce- Julia Kubik z klasy IV b ze średnią 5,36. I miejsce- Franciszek Suchecki z klasy VI a  ze średnią 5,45.

Klasy starsze:

III miejsce Wiktoria Dmochowska z II d oraz Piotr Krzysiński z klasy II a ze średnią 5,08 . II miejsce zajęli: Karol Piłat z III c, Oskar Szymczyk z III e oraz Franciszek Kania z III e  uzyskując średnią 5,13. I miejsce zajęli: Agata Chaładus z II a oraz Stefan Głowacki z IIe uzyskując średnią 5,17

Najwyższa frekwencja

Klasy IV-VI: Najwyższą frekwencję uzyskała klasa Va- 94,45 %

Klasy starsze: Najwyższą frekwencję uzyskała klasa II d – 90,15%

100% frekwencja

Dwunastu uczniów naszej szkoły uzyskało 100% frekwencję, a oto oni:

Klasy IV-VI: Kalina Kłak z IV b, Julia Trąbczyńska z IV b, Oliwier Kasprzak z V a

Klasy starsze: Piotr Krzysiński IIa, Anna Cyrulińskiej IId, Dominik Caban IIId,  Jakub Korzonek IIIc, Sebastian Żurek z IIIb, Mateusz Sykuła z IIc, Jakub  Mitzel z IIb, Oliwia Wilczyńska z IIa, Julia Mrożek IIa

Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły ich wyników w nauce i  życzymy jeszcze lepszych w II półroczu.