Piknik Rodzinny w „Siódemce”

W poniedziałkowe popołudnie, 10 czerwca 2024 r. w ,,Siódemce” odbył się Piknik Rodzinny. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III wraz z rodzicami. Ze względu na niesprzyjającą pogodę piknik odbył się w sali gimnastycznej. Mimo niepogody frekwencja dopisała. Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji, do których można zaliczyć m.in. studio z tatuażami, fotobudkę, ścieżkę sensoryczną, kącik fryzjerstwa, malowanie akwarium oraz balonowe zwierzęta. Na rodziców naszych uczniów czekała także wspaniała niespodzianka. Dzieci przygotowały specjalnie na tę okazję piękne portrety swoich bliskich, a oni musieli się na nich rozpoznać.

Podczas pikniku został zorganizowany również niezwykły ,,Talent Show’’. Nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować obecnym swoje talenty wokalne, muzyczne czy też taneczne. Był więc śpiew, taniec, gra na instrumencie, a także recytacja wierszy. Nasi młodzi artyści wypadli wspaniale. Pokazali, że w każdym z nas drzemie jakiś talent, trzeba go tylko w sobie odkryć i starannie pielęgnować. Pierwsze miejsce w ,,Talent Show’’ zajęły Nikola Kaczorowska (kl. 3a), która zaprezentowała taniec oraz Alicja Ziółkowska (kl. 3a), która zaśpiewała utwór „Lipka”. Drugie miejsce zajęły Zofia Czechowicz (kl. 2a), śpiewając „Bal Arlekina” oraz Laura Golis (kl. 3b), która zatańczyła zumbę. Trzecie miejsce zajęli Maja Kuchta (kl. 3a), Lena Smok (kl.3a) oraz Dorian Szudzik (kl. 3b). Dziewczyny pięknie zatańczyły, a Dorian zagrał na keyboardzie. Wszyscy uczestnicy tego konkursu otrzymali gromkie brawa i gratulacje.

W czasie imprezy można było skosztować pysznego ciasta, napić się gorącej kawy lub ochłodzić lemoniadą. To był dla wszystkich wspaniały dzień, pełen atrakcji, radości, uśmiechu i zabawy. Dziękujemy za to, że spędziliście go Państwo razem z nami!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.