Znakomite zakończenie sezonu!!!

Miniony weekend, to pasmo sportowych sukcesów uczennic naszej szkoły. Emilia Majewska, Maja Gradoń, Weronika Mermer z ogromnym powodzeniem startowały w Mistrzostwach Śląska Młodzików w Sosnowcu. Była to ostania, ale i najważniejsza impreza zawodniczek. Pomimo ciężkiego okresu startowego, każda z dziewczyn zdobyła medal i pobiła swój rekord życiowy. Wyniki dziewczyn dały kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się we wrześniu w Białymstoku. Rezultaty końcoweEmilia Majewska, srebrny medal w biegu na 300m ppł, Maja Gradoń, brązowy medal w biegu na 2000m, Weronika Mermer, brązowy medal w biegu na 600m. Emilia Majewska wraz ze swoimi klubowymi koleżankami wywalczyła rownież srebrny medal w sztafecie 4x100m. Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.