Udział naszych uczniów w III Turnieju Historycznym

12 czerwca odbył się w IX LO im. C.K. Norwida III Turniej Historyczny „Częstochowa – moje miasto” zorganizowany pod patronatem Pana Krzysztofa Matyjaszczyka Prezydenta Miasta Częstochowy. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Jagoda Trybuła, Aleksander Drewnik i Miłosz Piasecki z klasy 6b pod opieką p. Kamili Wieczorek. Uczniowie, pracując zespołowo, rozwiązywali testy wiedzy dotyczące znajomości Częstochowy na obszarze historii, architektury, gospodarki, sztuki i kultury oraz sportu. Naszemu zespołowi udało się pokonać kilkanaście szkół i przejść do drugiego etapu.

Serdecznie dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie szkoły 🙂

Anna Machura – nauczyciel przygotowujący do konkursu

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.