Siódemka najlepsza na Śląsku !!!

Na stadionie MOSiR Sosnowiec odbył się finał wojewódzki igrzysk dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Wśród najlepszych drużyn z całego województwa śląskiego znalazła się reprezentacja naszej szkoły. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy w znakomitej formie rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych-biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 600m lub 1000m. Po zaciętej rywalizacji i bardzo wysokim poziomie sprawnościowym wszyskich drużyn okazało się, że po raz kolejny MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO w czwórboju lekkoatletycznym zostały UCZENNICE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 w Częstochowie. Dużą niespodziankę sprawiła nam drużyna chłopców, która w zeszłym roku na tych samych zawodach zajęła 7 miejsce, a teraz chłopcy awansowali na podium, zajmując TRZECIĄ LOKATĘ. Skład reprezentacji dziewcząt: Maja Spyra, Amelia Młynarczyk, Jagoda Trybuła, Magdalena Grzyb, Jagoda Trybuła, Zofia Kaliściak. W klasyfikacji ogólnej na najwyższym stopniu podium znalazła się Maja Spyra, a na najniższym Amelia Młynarczyk. Warto zwrócić uwagę, iż na zawodach wzięło udział 16 szkół podstawowych, wyłonionych z etapów powiatowych. Skład reprezentacji chłopców: Mateusz Pędziwiatr, Ignacy Całko, Wiktor Wala, Jakub Osowski, Mikołaj Cubała, Adrian Wachowicz. JESTEŚMY Z WAS DUMNI !!!

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.